Testovací technik | Mechatronika

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900-1200€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Čaká Vás príprava a realizácia mechanických, elektrických a ďalšich testov vyvíjaných zariadení
* Po príprave a nastavení testov budete následne vykonávať merania podľa zadaných požiadaviek
* Budete zodpovedný/á za systematické vedenie dokumentácie a používanie testovacích protokolov
* Vašou úlohou bude tiež analyzovať slabé miesta a vytvárať návrhy optimalizácií produktov
* Budete držať celkový dohľad nad procesom testovania, v prípade problémov Vám bude nápomocný Váš nadriadený.

* Máte príležitosť stať súčasťou vývojového tímu a pracovať s jedinečným produktom na trhu
* Školenie v Nemecku a možnosť získať know how od expertov
* Flexibilná pracovná doba
* Dochádzkový bonus až do výšky 500 EUR
* Máte pocit že lokalita je problém? Máme pre Vás podporu pri relokácii.
* Možnosť firemných právnikov, finančných poradcov, refferal program, jazykové, odborné vzdelávanie, závodné stravovanie, a mnoho ďalších benefitov

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ste absolvent / absolventka odborov ako mechatronika či elektrotechnika a chcete rozbehnúť kariéru ako špecialista v automotive?

Pokiaľ áno, ponúkame vám možnosť získať prax ako TESTOVACÍ TECHNIK, s následnou možnosťou posunúť sa na testovacieho inžiniera !

Nepremeškajte príležitosť a otvoria sa vám brány špičkovej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou mechatronických komponentov do automotive!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ technického smeru, ideálne mechatronika, elektrotechnika – pozícia je vhodná aj pre absolventov!
* Angličtina na pokročilej úrovni. Určite ju využijete
* Máte technické zručnosti (používanie strojov, meracích prístrojov apod.)
* Nesmie Vám tiež chýbať trpezlivosť a chuť na sebe pracovať
* Ak ste energický a pozitívny človek, ktorý sa rád smeje, zapadnete do tímu na 100 percent

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3394172  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1200€/mesiac