Junior výrobný kontroler | Strojársky priemysel

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Tvoja zodpovednosť bude platná najmä pri podpore a budovaní nákladového a kalkulačného systému spoločnosti.
*Podpora pri budovaní a rozvoji jednotného kontrolného systému bude Tvoja priorita.
*Porovnávanie plánov a skutočností s dôrazom na analýzu odchýlok a ich následná interpretácia v prípade vzniku odchýlok.
*Zhodnotenie dôsledkov opatrení prostredníctvom prepočtov očakávaní.
*Je to nová pozícia a preto bude dôležitá Tvoja kooperácia a starostlivosť o informačný systém spoločnosti pre potreby kontrolingu.

*Rôzne príspevky napr. na letnú dovolenku, zimnú, finančné odmeny pri významných jubileách.
*Využite možnosť zamestnaneckých pôžičiek.
*Flexibilný pracovný čas je v dnešnej dobe príjemným benefitom.
*Cítite potrebu zlepšenia cudzích jazykov? Máme pre Vás jazykové vzdelávanie.
*Možnosť výhodného ubytovania v areáli a mnoho iných benefitov.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním svojho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov udeľujem súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a uchovávaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, za účelom poskytovania služieb v oblasti náboru a prezentácie údajov potenciálnym zamestnávateľom, a to spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Zochova 5, 811 03, Bratislava I, IČ 50102559, spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město, IČ 28983076 (ďalej len „Spoločnosti“). Ďalej súhlasím, aby Spoločnosti spracovávali moje osobné údaje pre štatistické a marketingové účely. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania na e-mailovú adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

,,Nemáš ešte relevantné skúsenosti z praxe, no zároveň Ti to vždy na účtovníctve prípadne nákladovom controllingu pálilo?”
Je controlling ten správny smer pre Teba a rád by si získal aj cenné skúsenosti z výrobnej spoločnosti?

Aktuálne hľadáme pre nášho klienta stabilnú medzinárodnú spoločnosť s významným postavením na trhu technický talent, ktorý zvládne prijať výzvu a chce získať skúsenosti a prax na pozícii JUNIOR KONTROLER!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*VŠ vzdelanie – ekonomický/technický smer.
*Všeobecný prehľad v ekonomickej a technickej oblasti – bez toho sa nepohneme.
*Znalosť nástrojov kontrolingu veľkou výhodou (vnútroorganizačné účtovníctvo, normy, kalkulácie, rozpočty).
*Anglický alebo nemecký jazyk – nebáť sa komunikovať je základ.
*Analytické myslenie, zmysel pre detail, schopnosť neustále sa učiť a komunikatívnosť Ti veľmi pomôžu.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3362989  Dátum zverejnenia: 16.4.2018