Absolvent Konštruktér | Vývojové projekty Automotive | Catia V5

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR / brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Staneš sa členom tímu, ktorý pracuje na pridelených projektoch.
*Dostaneš sľúbené zaškolenie a budeš sa učiť s programom Catia V5.
*Po zaškolení už budeš mať možnosť sám navrhovať vlastné interiérové aj exteriérové diely podľa požiadaviek klienta.
*Komunikácia na Teba čaká nie len v rámci tímu ale aj s klientmi.

*Prácu na jedinečných projektoch pre svetových automobilových klientov.
*Sympatický a energiou nabitý kolektív, ktorí Ti podá pomocnú ruku pri zaškolení.
*Možnosť kariérne rásť a získať skúsenosti, ktoré len tak ľahko nezískaš.
*Atraktívny nástupný plat, ktorý Ti v krátkom čase porastie!
*Množstvo atraktívnych benefitov, ktoré sa do pár riadkov nedajú všetky napísať.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Si čerstvým absolventom bez praxe, alebo absolvent s krátkou praxou a už na škole si vedel, že konštrukcia v AUTOMOTIVE je smer, v ktorom chceš nabrať skúsenosti?

Stretol si sa počas štúdia s 3D CAD programom Catia? Je to aktuálne jeden zo žiadaných programov, v ktorom sa konštruuje v mnohých firmách vrátane našej .

Hľadáme energiou nabitých a pozitívnych kandidátov, ktorí budú radi súčasťou vývojových projektov a sympatického mladého tímu konštruktérov, ktorí sa na Vás už teraz tešia....

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*VŠ vzdelanie ideálne mechanical engineering.
*Pozícia je vhodná pre absolventov VŠ, ktorí chcú získať prax konštruktéra v automotive.
*Skúsenosti zo školy alebo krátka prax v CAD SW, výhodou práca a základná znalosť CATIA V5.
*Komunikatívna znalosť angličtiny – netreba sa báť komunikovať je základ!
*A záujem o prácu konštruktéra s chuťou naučiť sa nové veci a pracovať v tíme je pre Teba veľkou výhodou!

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3354579  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR / brutto