Expert na technické produkty – Automotive, brzdové systémy

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou hlavnou úlohou bude technická expertná podpora pre zákazníkov – distribútorov náhradných dielov pre nákladné autá, samostatné servisy a iné.
*Ako technický expert budete riešiť sofistikovanejšie problémy, ktoré Vaši kolegovia nevedia vyriešiť.
*Budete získavať informácie z rôznych zdrojov a Vašou prioritou bude nájsť na vzniknuté problémy aj príslušné riešenie.
*Vaša komunikácia bude ,,putovať” od oddelenia produktového marketingu až po obchodné oddelenie.
*Budete zodpovedať za určité produktové rady, na ktoré dostanete aj prepracované školenie.

*Motivujúce finančné ohodnotenie, ktoré zodpovedá Vašim skúsenostiam.
*Spoločnosť je stabilný a dominantný hráč na trhu práce.
*K finančnému ohodnoteniu máte nárok aj na menší 7,5% ročný bonus.
*Týždeň dovolenky navyše a k tomu 5 dní sickdays.
*Treba si dopriať aj oddych a preto máme pre Vás pripravené relax vouchre.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním svojho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov udeľujem súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a uchovávaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, za účelom poskytovania služieb v oblasti náboru a prezentácie údajov potenciálnym zamestnávateľom, a to spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Zochova 5, 811 03, Bratislava I, IČ 50102559, spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město, IČ 28983076 (ďalej len „Spoločnosti“). Ďalej súhlasím, aby Spoločnosti spracovávali moje osobné údaje pre štatistické a marketingové účely. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania na e-mailovú adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

,,Páli Vám to technicky?” Ste prirodzený technický talent a dokážete vyriešiť a nájsť riešenie tam, kde ho Vaši kolegovia pred Vami nevideli?

Aktuálne hľadáme pre nášho klienta stabilnú medzinárodnú spoločnosť s významným postavením na trhu technického odborníka, ktorý zvládne prijať výzvu a bude vedieť zastávať pozíciu TECHNICAL PRODUCT EXPERT!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, mechanical engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*VŠ technického smeru – zameranie Mechanical Engineering veľká výhoda.
*Využijete aj znalosť anglického jazyka – bez nej sa na tejto pozícii neobídeme.
*Skúsenosť na pozícii Technical Product Support v automotive je veľká výhoda.
*Zodpovednosť, komunikatívnosť a technický talent sa Vám naozaj veľmi zídu.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3339527  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500