Testeři a SW vývojáři se zálibou v automotive Zastavte se!

Talentica s. r. o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
dohodou (do 70 000 Kč - záleží na zkušenostech)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přemýšleli jste nad novou pracovní příležitostí?
Cítite, že projekty v automotive industry jsou to pravé ořechové, co by vám přineslo radost?
Nebo jako testr máte zálibu v elektrice a elektronice?
Pojďte se podílet na projektech, které mění tvář našich miláčků na kolech.
A možná právě přinesete vychytávku, kterou budete využívat Vy i Vaše rodina.

Na nic nečekejte a pošlete nám životopis. Rádi se s Vámi spojíme a nezávazně probereme Vaše představy!

*práce s různymi technologiemi na inovativních projektech v průmyslu automotive
*vývoj ECU (electronic control units)
*možnost zahraničních cest, účast na konferencích nebo certifikací
*několik pozic pro vývojáře nebo testry

Zaměstnanecké výhody, benefity

*inovativní prostředí automotive, ve kterém se odehrává budoucnost
*moderní technologie v nových prostorách úspěšné společnosti
*benefity, které si částečně můžete navrhnout sami (mimo jiné i flexibilní pracovní dobu nebo možnost práce z domova)

Informace o náboru

Výběrové řízení probíhá v anglickém jazyce. V případě zájmu prosím o zaslání anglického životopisu.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním svojho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov udeľujem súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a uchovávaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, za účelom poskytovania služieb v oblasti náboru a prezentácie údajov potenciálnym zamestnávateľom, a to spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Zochova 5, 811 03, Bratislava I, IČ 50102559, spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město, IČ 28983076 (ďalej len „Spoločnosti“). Ďalej súhlasím, aby Spoločnosti spracovávali moje osobné údaje pre štatistické a marketingové účely. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania na e-mailovú adresu info@talentica.sk.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Komplexní vývojové projekty v oblasti automotive - od podvozků přes převodovky až po diagnostické systémy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT vývoj, testing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - pokročilý
C++ - pokročilý
Python - pokročilý
Matlab - pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*znalost jazyka C nebo C++, výhodou Python a Matlab
*zkušenost s programováním a nebo testováním alespoň 1 rok
*zájem o moderní technologie a automotive průmysl
*aktivní znalost anglického jazyka (B1+)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Denisa Méhešová
Tel.: +420 777 801 529
E-mail: poslat životopis
ID: 3309134   Dátum zverejnenia: 13.2.2018