Koordinátor logistických procesov reklamácií

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500-1800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Budete spolupracovať na projektoch vytvárania štandardov a procesov logistiky, ktoré budú implementované v rámci celej výrobnej skupiny
* Procesy budú orientované predovšetkým na oblasť reklamácií a riešenia štandardov smerom k zákazníkom a dodávateľom
* Váš nadriadený manažér bude v zahraničí, čaká Vás denná komunikácia v angličtine
* Denne budete analyzovať informácie a dokumenty od klientov, z výroby a následne z nich tvoriť potrebné výstupy pre plynulý chod logistiky zákazníckych reklamácií

*Zázemie silnej medzinárodnej strojárenskej spoločnosti s dlhou históriou na trhu
*Bezkonkurenčný sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov
*Prácu na projektoch v rámci celej medzinárodnej skupiny závodov
*Atraktívne platové ohodnotenie
*Možnosti jazykového, odborného aj osobného vzdelávania

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Máte skúsenosti s nastavovaním procesov a štandardov logistiky vo výrobnej spoločnosti?

Ste zvyknutý/zvyknutá na samostatnosť a ovládate dobre angličtinu?

Zaujímala by Vás práca na medzinárodných projektoch?

Pokiaľ ste odpovedali kladne, máme pre Vás možnosť prihlásiť sa do výberového konania u nášho klienta so sídlom v Trenčianskom kraji na pozíciu

ŠPECIALISTA-KOORDINÁTOR LOGISTICKÝCH PROCESOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

* SŠ/VŠ vzdelanie
* 4 a viac rokov praxe vo výrobnej spoločnosti, nastavovanie a udržiavanie procesov v logistike
* Skúsenosti s reklamáciami a jednaním s dodávateľmi, výhodou prax vo vedení projektov
* Silné analytické schopnosti, samostatnosť
* Nutná znalosť angličtiny na pokročilej úrovni (denná komunikácia)

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3308999  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1800€