CNC programátor fréz | Strojársky priemysel

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 - 1700 EUR / Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete zodpovedný za programovanie a dolaďovanie CNC obrábacieho centra v systéme Heidenhain.
*Podľa technickej dokumentácie následne budete spracovávať súčiastky do ich finálnej podoby.
*Budete aktívne pracovať s technickou dokumentáciou.
*V rámci výrobného tímu budete mať možnosť pracovať na originálnych produktoch, ktoré nie sú z oblasti "klasického" strojárenstva.

*Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti, prácu na zahraničných projektoch v priateľskom kolektíve.
*Možnosť stravovania priamo v útulnej firemnej kantíne.
*Pochopenie, ústretovosť a predovšetkým spätnú väzbu na vykonanú prácu.
*Možnosť rekondičných pobytov – treba si aj oddychnuť!

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nie je firma ako firma. A tú našu firmu tvorí priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie a k tomu výborný šéf! Pracovali ste, alebo pracujete s obrábacími centrami a frézami so systémom Heidenhain?

Ponúkame Vám možnosť zmeniť pôsobenie a uplatniť Vaše skúsenosti u spoločnosti, ktorej jedinečné výrobky idú takmer výlučne na export!

Pošlite nám svoj životopis a dozviete sa viac...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, obrábanie kovov, strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

*Min. SŠ vzdelanie zamerané na strojárenstvo a obrábanie kovov.
*Praktické skúsenosti s obsluhou a strojným obrábaním súčiastok.
*Skúsenosti s programovaním CNC systému Heidenhain.
*Základná znalosť nemčiny výhodou.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3290657  Dátum zverejnenia: 3.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 - 1700 EUR / Brutto