Zanietený konštruktér | Poďte konštruovať veľké veci!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 € v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou hlavnou náplňou práce bude návrh jednotlivých komponentov a produktov pre strojársku spoločnosť pôsobiacu na medzinárodnej úrovni.
*Podľa jednotlivých zákaziek budete "vymýšlať" môžné konštrukčné riešenia hlavne v AutoCAD a Inventore.
*Budete pracovať s technickou dokumentáciou ktorú dostanete na stôl k rannej kávičke.
*Budete spolupracovať s kolegami z rôznych oddelení vývoja či nákupu, kvality, aby bol finálny produkt presne podľa požiadaviek zákazníka.

Ste skúsený konštruktér s kreatívnou mysľou a zápalom pre prácu?
Ovládate Inventor, Catiu alebo AutoCAD?
Chcete konštruovať veľké veci?

Tak sa nám ozvite a preberieme spolu Vaše možnosti!

*Okrem platu, ktorý je od 1300 € v závislosti od Vašich skúseností, získate aj veľmi atraktívny Vianočný bonus a bonus na základe výsledkov.
*Pracovať budete v príjemnom kolektíve v spoločnosti, v ktorej vládne rodinná atmosféra a dobrá nálada.
*V dnešnej dobe sa stabilný zamestnávateľ nehľadá ľahko no tu sa "o svoje miesto" nebudete musieť báť.
*Flexibilný pracovný čas Vám uľahčí ranné vybavovačky na úradoch a nebudete si musieť brať voľno na vyzdvihnutie balíka na pošte.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie (strojárstvo, konštrukcia)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*SŠ/VŠ technického zamerania (odbor konštrukcia strojov)
*Hľadáme kandidátov s predchádzajúcou praxou na pozícií konštruktéra, bez toho sa nepohneme.
*Kreatívneho ducha a chuť pustiť sa do veľkých projektov.
*Nutnosťou je komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, budete ju potrebovať.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3260626  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € v závislosti od skúseností