Konštruktér | Strojársky priemysel

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 - 1600 EUR / Brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*V rámci sympatického tímu konštruktérov Vás čaká návrh technických riešení zariadení podľa objednávok klientov.
*Práca v AutoCAD a tvorba technickej dokumentácie je súčasťou pracovnej náplne danej pracovnej pozície.
*Čaká na Vás komunikácia s dodávateľmi ohľadom požiadaviek ako napríklad návrh na netypické riešenia alebo materiály.
*Pravidelná komunikácia s kolegami z vývoja, výroby, obchodu a nákupu.

*Možnosť pracovať pre renomovanú medzinárodnú spoločnosť, ktorej produkty sú známe celosvetovo.
*Zaujímavé platové ohodnotenie + prémie a bonusy navyše.
*Aktívne využitie angličtiny a možnosť kariérneho rastu.
*Šancu vyskúšať si vedenie vlastných projektov pre klienta.
*Vianočný bonus, príplatky za nadčasy, wellness balíčky, pružný pracovný čas.
*Možnosti odborného a jazykového vzdelávania, rozvoja a mnoho iného, čo sa nezmestí do pár riadkov.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Máte prax v konštruovaní v oblasti strojárskeho priemyslu, motív kariérne sa posunúť a realizovať technický talent do praxe?

Stačí Vám už iba chuť pracovať na zaujímavých projektoch, mať v sebe kúsok kreativity a energického ducha a dať nám o sebe vedieť!

Radi Vás spoznáme a pracovnú pozíciu predstavíme bližšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ/VŠ technického smeru.
*Prax konštruktéra v strojárstve z Vás robí vhodného kandidáta.
*Komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny v dnešnom svete samozrejmosť.
*Znalosť alebo skúsenosť s programom AutoCAD, Inventor alebo Catia.
*Už ste videli výrobnú dokumentáciu? Tak nám dajte vedieť.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3256691  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 - 1600 EUR / Brutto (v závislosti od skúseností)