Majster výroby | Strojársky priemysel

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vaša pevná ruka bude potrebná pri organizácii a riadení činností podriadených pracovníkov
*Efektívne zadeľovanie práce podriadeným pracovníkom
*Aby nebol chaos na pracovisku, bude treba zabezpečiť a rozumne koordinovať práce v dielňach
*Pretože ste zodpovedný typ človeka – čaká na Vás kontrola plnenia úloh, ktoré vyplývajú z plánu výroby

*Predovšetkým príjemné vedenie a pohodovú atmosféru na pracovisku
*Útulnú jedáleň s bohatým výberom hlavných jedál
*Príspevky na letnú/zimnú dovolenku, možnosť rekondičných pobytov
*Prácu na 1 zmenu, preplácané nadčasy, možnosť kariérneho rastu
*Mesačné prémie, osobné ohodnotenia a mnoho iných benefitov

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ste vodcovský typ? Máte radi prehľad vo veciach a poriadok na pracovisku? Organizácia a riadenie činnosti podriadených pracovníkov je pre Vás zodpovednosťou a koordinácia práce v dielňach samozrejmosťou?

Tak potom čítajte ďalej a dajte nám o sebe vedieť, pretože pozícia MAJSTER VÝROBY čaká na Vaše velenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
*Vašu osobnosť zdobia organizačné schopnosti, flexibilita, komunikatívnosť
*Nájsť si cestu k svojmu tímu podriadených pracovníkov a byť pre nich priateľskou autoritou
*Znalosť práce s AUTOCAD výhodou – nie podmienkou
*Práca s PC a čítanie technických výkresov v nemeckom jazyku

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3245164  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200