C# Programátor | Automatizácia

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*vývoj aplikačného SW pre výrobné informačné systémy
*implementácia a uvádzanie systémov do prevádzky
*analýza a návrh čiastkových modulov systémov
*tvorba a riadenie projektovej dokumentácie

*práca s najnovšími technológiami, priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast
*ročné výkonové prémie
*25 dní dovolenky
*neformálne pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vyznáš sa v C# .NET a hľadáš nové výzvy?
Chceš vidieť výsledky svojej práce?
Máme pre Teba projekt, ktorý je vidieť a je využívaný po celom svete.

Daj nám o sebe vedieť a získaj svoj dream job!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý
.NET - pokročilý
SQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*technický background - SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru, ideálne so zameraním na automatizačnú techniku
*bez praxe vo vývoji se nezaobídeš - sú nutné skúsenosti s programovaním v C# .NET aspoň 1 rok
*schopnosť pracovať a komunikovať v tíme aj samostatne
*bez pokročilej angličtiny to skutočne nepojde

Chceme:
Vám pomôcť nájsť tých pravých zamestnávateľov, u ktorých budete môcť uplatniť a ďalej rozvíjať svoje dosiaľ získané skúsenosti a znalosti vo svojom technickom odbore,
Byť Vašimi partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri hľadaní talentovaných zamestnancov, ktorí vďaka svojim technických znalostiam a relevantným skúsenostiam podporia Vašu spoločnosť v ďalšom raste.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
811 03 Bratislava
ID: 3235710   Dátum zverejnenia: 7.11.2017