C# vývojár | Naprogramuj navigáciu!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*navrhuj a vyvíjaj core backend servisy, rieš zaujímavé dátové a algoritmické výzvy a používaj silu cloud platoformy (MS Azure, WS alebo REST služby, MS SQL)
*pozícia je v backendovom tíme, vývoj v C#/.NET
*prispej svojími schopnosťami k vylepšovaniu navigácie pre koncových užívateľov a zapoj sa do projektov pre zahraničných klientov

*mzda je k diskusii (na základe tvojich skúsenosti)
*profesionálny rozvoj, hackaton (innovation day)
*možnosť zahraničných školení
*práca s najnovšími technológiami
*neformálne pracovné prostredie
*flexibilný pracovný čas
*voliteľné benefity (Cafeteria)
*občerstvenie na pracovisku
*home office, sick day, preplatenie PN
*firemné akcie
*príspevky pri významných životných udalostiach

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis a ukážku kódu.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Produkt spoločnosti je špičkou medzi navigáciami, aj vďaka jej dizajnu a novým inovaciám, ktoré zamestnanci vyvíjajú a podieľajú sa na ich vymýšľaní a plánovaní. V Apple App Store a Google play patrí k často sťahovaným (až 150 000 užívateľov denne) a využíva ju už viac ako 125 miliónov užívateľov denne.
Spoločnosť je mladá, perspektívna, dynamická s uvolnenou atmosférou a stabilným miestom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, vývoj softvéru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

*máš 2, ideálne 3+ rokov skúseností s programovaním v .NET/C#, MS SQL
*zaujíma ťa škálovateľnosť a cloud deployment v MS Azure
*máš skúsenosti s návrhom backend systémov, WS či REST služieb a databází
*komunikatívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom) je nutná

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3193152  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou