C# architekt | Programuj navigáciu!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*práca v backendovom tíme, vývoj v C#/.NET
*projekt implementácie softvéru pre zahraničného klienta spoločnosti
*po ukončení projektu budeš naďalej rozvíjať produkt v rámci našej spoločnosti alebo budeš pracovať na ďalšom projekte
*navrhovať a vyvíjať core backend servisy, riešiť zaujímavé dátové a algoritmické výzvy a používať silu cloud platoformy (MS Azure, WS alebo REST služby, MS SQL)
*možnosť rýchleho postupu z developera na architekta
*kompetitívna mzda na základe tvojich schopností a skúseností a jej výška je k diskusii

*profesionálny rozvoj, hackaton (innovation day)
*možnosť zahraničných školení
*práca s najnovšími technológiami
*neformálne pracovné prostredie
*flexibilný pracovný čas
*voliteľné benefity (Cafeteria)
*občerstvenie na pracovisku
*home office, sick day, preplatenie PN
*firemné akcie
*príspevky pri významných životných udalostiach

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis a ukážku kódu.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Produkt spoločnosti je špičkou medzi navigáciami, aj vďaka jej dizajnu a novým inovaciám, ktoré zamestnanci vyvíjajú a podieľajú sa na ich vymýšľaní a plánovaní. V Apple App Store a Google play patrí k často sťahovaným (až 150 000 užívateľov denne) a využíva ju už viac ako 125 miliónov užívateľov denne.
Spoločnosť je mladá, perspektívna, dynamická s uvolnenou atmosférou a stabilným miestom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, vývoj softvéru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý
.NET - pokročilý

*máš 2, ideálne 3+ rokov skúseností s programovaním v .NET/C#, MS SQL
*zaujíma ťa škálovateľnosť a cloud deployment v MS Azure
*máš skúsenosti s návrhom backend systémov, WS či REST služieb a databází
*komunikatívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom) je nutná

Chceme:
Vám pomôcť nájsť tých pravých zamestnávateľov, u ktorých budete môcť uplatniť a ďalej rozvíjať svoje dosiaľ získané skúsenosti a znalosti vo svojom technickom odbore,
Byť Vašimi partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri hľadaní talentovaných zamestnancov, ktorí vďaka svojim technických znalostiam a relevantným skúsenostiam podporia Vašu spoločnosť v ďalšom raste.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
811 03 Bratislava
ID: 3193152   Dátum zverejnenia: 5.10.2017