Strategic Buyer

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj, Plzenský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete komunikovať s dodávateľmi v rámci celého sveta.
*V rámci Vašej zodpovednosti budete optimalizovať a nastavovať podmienky s dodávateľmi.
*Realizácia nákupného marketingu, nastavenie stratégii pre konkrétne komodity.
*Koordinácia nových aj nastávajúcich projektov.

*Možnosť ,,strategicky“ budovať svoju kariéru pod krídlami významnej spoločnosti!
*Veľmi príjemné a moderné pracovné prostredie.
*Nadštandardné mzdové ohodnotenie s prepracovaným systémom firemných benefitov.
*Pozíciu, kde si budete sám sebe pánom a všetko si budete riadiť podľa svojho uváženia.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Máte stratégiu od malička v krvi? Hovoria Vám, že ste výborný stratég? Tak to ste náš človek, pretože aktuálne pre nášho klienta, špičkovú medzinárodnú spoločnosť so zameraním na elektro hľadáme skúseného ,,parťáka“, ktorý sa dohovorí po anglicky na pozíciu STRATEGIC BUYER!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*SŠ/VŠ elektrotechnického zamerania (alebo zodpovedajúca prax v odvetví elektrotechniky)
*Nutná je angličtina na pokročilej úrovni – vzhľadom na komunikáciu so zahraničnými dodávateľmi.
*Samostatnosť, dynamická povaha a vyjednávacie schopnosti by mali byť súčasťou Vašej osobnosti.
*Skúsenosť v oblasti nákupu je nutná.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3154648  Dátum zverejnenia: 8.8.2017