PLC Programátor - technik | Pracujte na Slovensku

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 € v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Hlavnou náplňou Vašej práce bude diagnostika a odstraňovanie elektronických porúch PLC zariadení.
*Budete programovať zariadenia, PLC, roboty, prevažne offline.
*Následne budete uvádzať tieto zariadenia do prevádzky.
*Budete konfigurovať servo zariadenia, pneumatiku a senzoriku zariadení.
*Podľa technickej dokumentácie budete zostavovať jednoduché elektrické a elektronické zostavy.

Chcete pracovať v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti, ktorej záleží na svojich zamestnancoch?
Rozumiete sa do "PLCčiek", elektroschém a viete vždy prísť problému na koreň?
Nebaví Vás už cestovať do zahraničia?

Hľadáme práve Vás! Pošlite nám svoj životopis a ozveme sa Vám do 7 dní.

*Nemusíte sa obávať turnusov v zahraničí, pracovať budete v príjemnom, modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti na Slovensku.
*Čaká Vás 13. a 14. plat, kvartálne odmeny podľa výsledkov, príspevok na dôchodkové poistenie, relaxačné balíčky.
*Ďalšie vernostné bonusy získate po 5.rokoch u zamestnávateľa.
*Dochádzkový bonus pre všetkých, ktorí splnia mesačný časový fond a nechýbajú v zamestnaní.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, Elektrotechnika, Mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

*Prax na podobnej pozícií je v tomto prípade klúčová.
*Veľmi dobrá znalosť Siemens Simatic, Eplan, AutoCAD.
*Vyhláška § 21 alebo §22 vítaná.
*Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni aspoň B1, budete ho potrebovať na komunikáciu s kolegami z materskej pobočky.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2937710  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 € v závislosti od skúseností