Procesní inžinieri v Trenčíne pozor! Hľadáme kolegu do super tímu | Strojárstvo

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 € podľa seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou úlohou bude zefektívniť proces výroby prostredníctvom zavedenia nových výrobných postupov.
*Budete zisťovať a hľadať možné riziká vo výrobnom procese a tvoriť návrhy, ktoré pomôžu zlepšiť výrobný proces
*Pri práci budete využívať nástroje štíhlej výroby.
*Denne budete spolupracovať s kolegami i zo zahraničia.

Zaujímate sa o procesné inžinierstvo?
Optimalizácia procesov a zvyšovanie efektivity výroby je vaša parketa?
Ak máte technické vzdelanie, ovládate nástroje kvality a máte kreatívneho ducha, hľadáme práve vás!

*Znie to ako klišé, no v tejto medzinárodnej spoločnosti na Vás čaká skutočne stabilné pracovné miesto.
*Prácú Vám bude spríjemňovať moderne vybavené pracovné prostredie spoločnosti, ktorá je špičkou vo svojom odbore.
*Čaká Vás práca na zaujímavých projektoch, žiadny stereotyp nečakajte.
*V tejto spoločnosti dostanete priestor pre Vaše nápady, ktoré budú aj uplatnené.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pošlite nám svoj životopis a začnite robiť prácu akú ste vždy chceli!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti procesného inžinierstva.
*Komunikatívna angličtina je základ, budete ju potrebovať.
*Prax na pozícii procesného inžiniera.
*Skúsenosti s programom SAP veľkou výhodou.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2891153  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 € podľa seniority