Konštruktér v automotive | Vhodné aj pre absolventov

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*budeš pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
*denne komunikovať s kolegami aj zo zahraničia, pričom budeš využívať angličtinu
*staneš sa súčasťou tímu profesionálov
*budeš úzko spolupracovať s vývojovými inžiniermi

*príjemné pracovné prostredie v moderných kanceláriách s komfortným vybavením
*vstupné školenia a pravidelné školenia nových technológii
*vzdelávacie kurzy, flexibilná pracovná doba
*stravné lístky, dni dovolenky naviac a ďalšie

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním svojho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov udeľujem súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a uchovávaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, za účelom poskytovania služieb v oblasti náboru a prezentácie údajov potenciálnym zamestnávateľom, a to spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Zochova 5, 811 03, Bratislava I, IČ 50102559, spoločnosťou Talentica s.r.o., so sídlom Revoluční 725/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město, IČ 28983076 (ďalej len „Spoločnosti“). Ďalej súhlasím, aby Spoločnosti spracovávali moje osobné údaje pre štatistické a marketingové účely. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania na e-mailovú adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracuješ na diplomovke, a rozmýšľaš čo potom ďalej? Alebo si skúsený/á konštruktér s praxou? Páčila by sa ti práca v medzinárodnej firme, ktorá dlhodobo pôsobí na trhu? Chceš vyskúšať svoje doterajšie vedomosti a rozvíjať ich v praxi? Nemáš problém komunikovať v angličtine?
Ak si na všetky otázky odpovedal/a kladne, hľadáme práve teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*študent v poslednom ročníku alebo absolvent VŠ technického zamerania
*anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - budeš ho potrebovať pri každodennej práci
*ovládanie konštrukčného programu CATIA, alebo AutoCAD
*chuť učiť sa a rozvíjať svoj potenciál

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2890996  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € podľa skúseností