Majster/Tímlíder vo výrobnej spoločnosti

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
1 600 - 1 800 EUR/mesiacmin.základ 1600€ Btt + 12,5% variabilná zložka + príplatky podľa ZP (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného klienta - výrobnej spoločnosti hľadáme nového kolegu, ktorý by sa stal súčasťou tímu v pozícii Majster/Tímlíder. Vaša náplň práce bude zahŕňať:

  • Koordinácia, riadenie a motivovanie a hodnotenie tímu zamestnancov
  • Zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
  • Sledovanie výroby a práca v interných systémoch spoločnosti
  • Riešenie vzniknutých problémov počas zmeny
  • Zabezpečovanie efektívneho toku informácií medzi zmenami
  • Aktívna účasť na projektoch a 5S aktivitách
  • Podieľanie sa na analyzovaní reklamácii, auditov a školení svojich podriadených​
  • Dodržiavanie 5S štandardov a BOZP

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

- Letný a zimný fin. bonus
- Doprava zabezpečená
- Príspevok na stravovanie
- Vernostný bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov
- Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
- Cafeteria
- Multisport

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výrobná spoločnosť alebo automotive sektor

Počet rokov praxe

2

- Prax vo výrobnej firme (automotive výhodou)

- Skúsenosť s vedením tímu

- Zodpovedný prístup k práci,  technický typ

- Ochota pracovať na zmeny

- Excel, Word, PowerPoint

- znalosť  ISO, Audit procesu, FMEA, APQP a PPAP, Lean Manufacturing, Kaizen, Greenbelt training  ( vítané)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Fabšíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4839059  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac