Práca v teréne ako údržbár budov od 1300€/mesiac!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, renomovanú správcovskú spoločnosť hľadáme technicky zdatných kandidátov na pozíciu údržbár/elektrikár. Medzi bežné pracovné kompetencie patrí:

• Vykonávanie samostatných úkonov vedúcich k zabezpečeniu efektívnej prevádzky a údržby zariadení, sietí a budov
• Vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení
• Odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na technologických zariadeniach
• Zabezpečovanie servisu a vymieňanie poškodených častí nábytku, elektrických prístrojov, elektroinštalačného a vodoinštalačného materiálu
• Montovanie a demontovanie svietidiel, vypínačov, elektrických zásuviek, vypálených žiaroviek a žiariviek, vodovodných batérií, kľučiek, zámkov...
• Uvoľňovanie zaneseného a upchatého vodovodného potrubia
• Výmena prasknutého a utesňovanie presakujúceho, či inak poškodeného vodovodného potrubia, umývadiel, toaliet, sprchových kútov, vaní a podobne
• Realizácia výmeny poistiek, zapínanie vyrazených ističov, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení
• Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkového denníka a ostatnej dokumentácie

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Letné a zimné odmeny
• 13-ty plat
• Služobné auto na súkromné účely
• Požičiavanie náradia na domáce práce
• Kariérny a osobnostný rast
• Práca v stabilnej spoločnosti na zaujímavých projektoch
• Práca na dobu neurčitú možná hneď s nástupom

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Pokročilý (C1)

• § 21, vyhl. 508/2009 Z. z.
• Technické zameranie
• Zodpovednosť
• Skúsenosti s údržbou a servisom
• Prax v odbore facility management

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov