Hľadáme skúseného Cloud Analytika (IAM)!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Podľa dohody.
2 500 EUR/mesiacUvádzaná mzda je informačná. Výška finálnej ponuky závisí od skúseností a vzdelania kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k poprednej organizácii v automobilovom priemysle na pozíciu Senior IAM Cloud Analyst. Ako kľúčový člen tímu budete zohrávať úlohu pri formovaní a udržiavaní stratégie a zabezpečovať súlad s obchodnými cieľmi a plánmi rastu organizácie. Ak vás zaujímajú bezpečnosť a technológie a darí sa Vám v dynamickom, globálnom prostredí, chceme od Vás počuť!

Náplň práce:
- Hodnotenie a údržba cloudových technológií a služieb.
- Implementácia a analýza riešenia Privileged Access Management.
- Správa identít a prístupov používateľov (Identity Governance and Administration).
- Poskytovanie technického usmernenia tímu IAM OPS.
- Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie.
- Spolupráca s multifunkčnými tímami na dodržiavaní bezpečnostných predpisov.
- Identifikácia možnosti optimalizácie zdrojov.
- Zlepšovať výkonnosť infraštruktúry PAM/IGA.

- 13. plat.
- Možnosť pracovať z domu.
- Jazykové kurzy a kurzy odbornej spôsobilosti.
- Plne hradené stravné lístky.
- Nárok na dovolenku navyše.
- Referral bonus.
- Dni dobrovoľníctva.
- Športové aktivity a podujatia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Popredná spoločnosť v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Azure Active Directory - Expert
Cloud computing - Expert

- 3-5 rokov v Identity Management pre veľké firemné prostredia
- Cloudové technológie: AWS, MS Entra ID
- Active Directory, Windows Server
- Správa privilegovaného prístupu: CyberArk, Delinea
- Správa a administrácia identít: MIM, SailPoint, Okta atď.
- Databázy: Microsoft SQL Server, Oracle, MongoDB
- Skriptovanie: PowerShell
- Správa zraniteľností: Tenable

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristián Psotný
E-mail: poslať životopis