Zmenový elektrikár

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Rohožník
Termín nástupu
Immediately
1 400 - 2 000 EUR/mesiac(1100€ základná mzda + 15% mesačná variabilná zložka + ďalšie príplatky) + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odstraňovanie porúch v súlade s pokynmi vedúceho zmeny.
- Vykonávanie manipulácií VVN podľa pokynov dispečera ZSD.
- Kontrola pridelených výťahov.
- Realizovanie menších zákaziek el. údržby počas zmeny.
- Zaúčací proces iba na denných zmenách, neskôr nepretržitá prevádzka ( 12 hod)

- 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach.
- Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň).
- Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,15 €/km, max. 140 € mesačne).
- Dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov.
- Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne.
- Spoločenské a športové firemné aktivity, Multisport karta.
- Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne.
- Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- elektrotechnické vzdelanie
- §21 + 2 ročná prax, výhodou §22
- základná znalosť frekvenčných meničov, meracej a regulačnej techniky a fungovania PLC
- samostatnosť, ale aj tímová práca

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Glindová
Tel.: +421911027136
E-mail: poslať životopis