Procesný líder

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacOd 2000- skutočná mzda môže byť navýšená vzhľadom na skúsenosti a vedomosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s projektovým riadením, spustením nových produktov vo výrobe a uvažujete o zmene? Staňte sa členom procesného tímu, ktorého baví práca s ľuďmi, dynamické prostredie a v automotive sektore už skúseností má. Ak ste to VY, toto by bola Vaša náplň práce:

- koordinácia a zabezpečenie dosiahnutia cieľov
- plánovanie činností, riadenie a implementácia technických riešení
- optimalizácia dopadov na kvalitu, náklady a načasovanie
- spravovanie nový produktov a spúšťacie činnosti od konceptu až po začiatok výroby
- plánovanie technických aktivít projektu a personálne obsadenie
- koordinácia aktivít a zdrojov výrobného tímu v rámci projektu
- riešenie požiadaviek zákazníka
- dohľad na dosiahnutie cieľov z hľadiska kvality, nákladov a dodania

- pravidelné teambuildingy a firemné akcie
- Multisport karta
- Referral program
- príspevok na stravovanie
- ocenenie seniority
- Cafeteria

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobe a  automotive - podmienkou
- Znalosť základných automobilových nástrojov a noriem (PFC, PFMEA, CP, VSM, DFA)
- Aktívna znalosť anglického jazyku (znalosť iného jazyka výhodou)
- Technické, analytické a strategické zručnosti
- Ochota a snaha rozvíjať svoje schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4738613  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac