Samostatný/á účtovník/čka a mzdár/ka

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť zo sídlom v Nemecku, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Hlavného účtovníka.

Hlavnou néplňou práce bude:
- Komplexné vedenie účtovníctva, vrátane spracovania miezd
- Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
- Príprava podkladov pre audit, vrátane štatistických výkazov
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- Konsolidácie a kontrolingová činnosť
- Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku, vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva
- Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH, vedenie daňovej evidencie
- Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva
- Reporting nadriadenému
- Ostatná agenda pre konateľa

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Mladý a priateľský kolektív
- Samostatná kancelária
- Nefinančné benefity
- Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vzdelanie v oblasti účtovníctva, alebo relevantná prax
- 5 rokov praxe ako účtovník
- Znalosť komplexného podvojného účtovníctva
- Znalosť účtovania v Navision 2013 veľkou výhodou
- Skúsenosti z účtovníctva v medzinárodnej spoločnosti - analytika, reporty, uzávierky
- Znalosť Angličtiny na aktívnej úrovni, iný jazyk výhodou
- Precíznosť, orientácia na detail
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Schopnosť zvládať stresové situácie
- Zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2067779  Dátum zverejnenia: 31.3.2015