Full Stack Developer (JAVA)

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo zahŕňa naša ponuka:
Ako člen tímu riadenia úverového rizika a prevencie podvodov budete mať možnosť pracovať na rôznych zaujímavých projektoch, prispievať k budovaniu portfólia zdieľaných služieb, ktoré budú ponúkané na medzinárodnej úrovni. Budete súčasťou medzinárodného, hybridného tímu, ktorý je funkčne riadený odborníkmi v Nemecku. Pozícia zahŕňa pracovné cesty do Nemecka, ako aj návštevy nemeckých kolegov.

Čo Ti vieme ponúknuť my:
• Ročný bonus
• Flexi pracovný čas
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón aj na osobné použitie
• Notebook
• Dni na PN
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Multisport karta
• Kariérne možnosti
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, firmne večierky
a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredná svetová spoločnosť v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od Teba potrebujeme:
- Minimálne 2+ roky profesionálneho skúseného vo vývoji softvéru v podnikovom prostredí.
- Skúsenosti s vytváraním škálovateľných mikroslužieb a vytváraním API sú nevyhnutnosťou.
- Skúsenosti s modernými programovacími jazykmi a platformami ako Java (preferovaná), Python, SQL, MongoDB, AWS, Postgres, Javascript atď.
- Vývoj backendu (preferované Java, Javascript)
- Vývoj webových aplikácií (napr. Angular, Vue.js)
- Skúsenosti s automatizáciou testov - Cloudové platformy (napr. AWS, GCP) Ďalšie zručnosti:
- Dobré komunikačné schopnosti - schopnosť jasne vysvetliť zložité technické koncepty ústne aj písomne, predovšetkým členom tímu
- Túžba učiť sa a ovládať nové technológie a techniky, ako aj vysoká motivácia vytvárať produkt, ktorý pomáha zákazníkovi.
- Kritické myslenie, kreativita a schopnosť hodnotiť rôzne prístupy.
- Tímová práca.
- Skúsenosti s riadením veľkých dát a analytickými nástrojmi a metódami sú výhodou.
Jazykové znalosti:
Angličtina - stredne pokročilá úroveň (B2, certifikácia nie je potrebná)
Nemčina - základné porozumenie by bolo vítané

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nika Hrubá Juračková
E-mail: poslať životopis