Skladový operátor! 1.305 EUR! +množstvo benefitov

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Immediately
1 110 - 1 305 EUR/mesiac1 110 - 1 305 EUR/mesiac 13 plat (100 % základnej mesačnej mzdy) a 14 plat (80 % základnej mesačnej mzdy) je rozložený do mesačných osobných odmien vo výške 15 % základnej mesačnej mzdy po splnení podmienok. Základná mzda môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta. - Navýšenie základnej mzdy možné po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš platný preukaz na NZV a VZV - hľadáme práve teba!

Tvoje hlavné úlohy a zodpovednosti budú:
- práca s VZV - vykladanie kamiónov, zaskladňovanie/vyskladňovanie
- práca NVZ – rozvoz paliet k výrobným linkám
- kontrola dodávok (spočítanie, kontrola údajov, poškodenie)
- práca so skenerom
- vizuálne kontroly skladov, paliet, kamiónov
- triedenie poškodených paliet
- základné čistenie pracoviska
- inventúra – kontrola stavu zásob

BENEFITY:
• ZABEZPEČENÉ A HRADENÉ UBYTOVANIE v rámci Bratislavy
• 15% z priemernej mesačnej mzdy
• Nadštandardné príplatky
• Rizikové príplatky
• Dochádzkový bonus
• Príplatky za poobedné, nočné, víkendové a sviatočné zmeny
• Stravný lístok v hodnote 5,85€, alebo finančný príspevok na stravovanie
• Stravovanie v podnikovej jedálni
• Zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
• Zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajni
• Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky
• Zabezpečenie potravinárskeho preukazu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:

- Platný preukaz na vedenie VZV a NZV
- Slovensky jazyk C1
- Práca s počítačom základy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tamara Hana Vidiečanová
Tel.: +421910841656
E-mail: poslať životopis