Operátor výroby v Liptovskom Mikuláši, práca v dvojzmennej prevádzke vhodná najmä pre ženy

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Immediately
950 EUR/mesiacod 950€ - konečná mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu v Liptovskom Mikuláši hľadáme stabilného a lojálneho človeka so zodpovedným prístupom k práci, ktorý bude:

- obsluhovať sofistikované vysekávacie lisy, ktoré vysekávajú rôzne jednostranne lepiace i obojstranne lepiace komponenty využívané:
+v medicíne (náplaste na rany, infúzie)
+v automobilovom priemysle (penové, montážne pásky),
+v stavebníctve(vzduchotesné lepiace pásky, pásky na okná a dvere),
+v nábytkárskom priemysle
+ v ostatnom priemysle.

- vykonávať základnú údržbu strojového zariadenia
- vypracovávať záznam z produkcie na konci zmeny

- práca v modernej spoločnosti
- mladý a dynamický kolektív
- bohatý sociálny program
- dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná)
- pracovná doba od 5:45 do 13:45 a od 13:35 do 21:45
- pravidelné prehodnocovanie platov
- 5 dní dovolenky naviac
- každých 5 rokov rekreačný poukaz
- príspevok na stavu v hodnote 6,10€
- vianočný bonus 50% z platu (po o roku)
- príspevok na DDS

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zašlite náš životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- práca vhodná najmä pre ženy
- technické zručnosti
- schopnosť rýchlo sa učiť
- zodpovednosť
- proaktívny prístup k práci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Kožová
E-mail: poslať životopis