Inžinier kvality procesu

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa môže navýšiť v závilostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Definovať orientáciu požiadaviek kvality pre nové procesy.
- Denné monitorovanie kvalitatívneho výkonu jeho výrobných jednotiek. Aktívne zlepšenie kvalitatívneho výkonu použitím nástrojov neustáleho zlepšovania a cestou WCM.
- Preveriť rešpektovanie štandardov a zlepšovať ich, obzvlášť ISO TS a požiavky zákazníka
-Riadiť kontrolu dennej produkcie s podporou a koordináciou technikov kvality a operátorov kvality
- Hodnotenie kvality ako sa požaduje kontrolným plánom
- Aktívne participovať na denných výrobných poradách so zameraním na analýzu výrobných odchýlok, je ihneď informovaný o výrobkoch a procesoch, ktoré nie sú v súlade s požiadavkami (ISO TS 16 949 – 5.5.1.1).

• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Program odporúčaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci.
- Manažment systému kvality.
- Základné ekonomické a finančné znalosti.
- Anglický jazyk
- Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
- Znalosť produktu a procesu.
- Štatististická kontrola procesu SPC.
- Nástroje kvality - FMEA, Control Plan, PPAP, P-FMEA.
- certifikovaný auditor procesu/systému. Znalosť auditu.
- Automobilový priemysel, skúsenosti s oblasti mechaniky.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Mareková
E-mail: poslať životopis