Projektový manažér - Piešťany

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zahájenie, plánovanie, návrh, realizáciu, monitorovanie, kontrola a ukončenie projektu
- hlavný kontakt pre zákazníka počas celého projektu
- vedie projektový tím za účelom splnenia interných a zákazníckych požiadaviek
- vypracovanie a sledovanie projektového plánu (v súlade so zákazníkom požadovanými dodávkami )
- minimalizovanie rizík projektu a návrh alternatívneho riešenia
- zodpovednosť za dosiahnutie cieľov projektu ( spoločne s projektovým tímom).
- v prípade komplikácii na projekte, hľadanie aleternatívnych možností , aby sa plán splnil v požadovanom termíne
- sledovanie a vyhodnocovanie dostupnosti ľudských či výrobných zdrojov pre projekt
- zodpovednosť za finančnú stránku projektu
- tvorba podrobnej projektovej dokumentácie

- Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
- Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
- Kariérny rast
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia.

Prosím o zaslanie Vášho životopisu v slovenskej i anglickej verzii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s projectovým managementom
- Anglický jazyk - aktívne
- MS office: Word, Excel, Power Point, MS project – pokročilý
- Komunikačné zručnosti, vyjednávacie zručnosti
- Leadership
- Time manažment a organizácia práce
- Risk management, problem solving

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Fabšíková
E-mail: poslať životopis