Strategický nákupca pre nepriamy materiál a služby

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Strategický nákupca na oddelení nákupu. Pozícia je vhodná aj pre uchádzačov z oblasti Sales.

Náplň práce:

- vývoj stratégie pre globálny nákup nepriameho materiálu a služieb
- nezávislé riadenie globálnych nákupných projektov
- riadi globálne, medziregionálne a nemecké tendre od začiatku do konca
- definuje a riadi globálne portfólio dodávateľov a strategický vzťah s
dodávateľmi
- nadväzuje silné vzťahy s kľúčovými globálnymi a nemeckými zainteresovanými stranami na posúdenie nákladovej efektívnosti
- podpora regionálnych tímov pri strategických otázkach a pri eskaláciách s globálnymi dodávateľmi
- podpora regionálnych tímov v projektoch a rokovaniach

- 13. mzda
- výkonnostný bonus do výšky 110 %
- refferal bonus od 500 do 100 € brutto
- príspevok na stravné lístky aj počas voľných dní
- bonusový systém Cafeteria
- firemný obchod
- firemná škôlka
- životné poistenie
- relokačný bonus
- 5 dní sick days za rok
- home office s pravidlom príchodu do kancelárie 5 krát za mesiac
- príspevky pri špeciálnych životných udalostiach - svadba, narodenie dieťaťa a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolský titul v oblasti podnikového manažmentu, medzinárodného obchodu, financií alebo príbuzného odboru
- predchádzajúca pracovná skúsenosť ideálne do 3 rokov v podobnej organizácii alebo v príslušnom odbore
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti s schopnosťou vytvoriť a prezentovať pútavé prezentácie v PowerPointe
- predchádzajúca skúsenosť s vedúcimi vyjednávacími procesmi sa považuje za plus
- znalosť MS-Office, najmä Excelu a PowerPointu
- znalosť anglického jazyka (písomná a ústna), znalosť nemčiny je výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov