Pracovník kompletizácie kolies

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Immediately
1 157 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1394 - 1475 brutto + Bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepracoval si ešte vo výrobe? Nevadí! Zaškolíme Ta. Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni!

- zásobovanie linky - nakladanie pneumatík a diskov
- jednoduchá montáž ventilov
- kontrola automatických zariadení linky
- nakladanie a kontrola naloženého materiálu
- práca na vysokozdvižnom vozíku po 6. mesiaci
- práca je v hlučnom prostredí
- na 3 zmeny
- práca vhodnejšia pre mužov
- miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom, areál Kia Motors

Priemerná mesačná mzda 1394 - 1475 brutto + Bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príplatky za nočné
- poobedné zmeny
- štvrťročné, polročné a ročné bonusy,
- stabilná práca na HPP
- prechod do kmeňového stavu zamestnancov
- voľné víkendy
- príjemný kolektív
- zabezpečenie dopravy Kia busy
- stravné lístky alebo využívanie jedálne priamo v závode
- komplexné zaškolenie na prácu
- VZV preukaz

- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- pozícia je vhodná pre absolventa

- manuálna zručnosť,
- dôslednosť,
- pozornosť,
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Kožová
E-mail: poslať životopis