Senior účtovník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
According to agreement,Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme jedinečnú osobnosť s systematickým prístupom k práci, ktorá exceluje v analytickom myslení a nebojí sa hrať s číslami ani tempom práce na plný výkon. Hľadáme dynamického tímového hráča, ktorý zbožňuje výzvy a túži po raste spolu s klientskou spoločnosťou.

Náplň práce
• Úplná zodpovednosť za vedenie účtovníctva pridelených spoločností, s dôrazom na DPH agendu.
• Zabezpečenie mesačných, kvartálnych a ročných interných uzávierok.
• Príprava účtovných výkazov pre štátne orgány.
• Aktívna pomoc pri spracovaní finančných výkazov v súlade s právnymi a účtovnými usmerneniami.
• Aktualizácia a vystavovanie faktúr, sledovanie splatných účtov a pohľadávok.
• Podpora pri účtovných projektoch a riešenie fakturačných nezrovnalostí.
• Spolupráca s hlavným účtovníkom a zabezpečenie účtovania bankových transakcií.
• Príprava štatistických výkazov a komunikácia s partnermi a dodávateľmi.
• Generovanie reportov a plnenie ad-hoc úloh podľa pokynov nadriadeného.

• Stabilné zamestnanie v poprednej medzinárodnej spoločnosti, vedúcej na trhu v strednej a východnej Európe.
• Zaujímavé a náročné pracovné prostredie v dynamickom a rastúcom podniku.
• Podpora zo strany skvelej kolektívu profesionálov.
• Flexibilné pracovné možnosti: kombinácia práce z domu a z kancelárie.
• Príležitosť na odborný aj osobnostný rast.
• Teambuildingové aktivity na posilnenie tímovej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3-ročná skúsenosť v oblasti.
• Výhodou skúsenosť z pracovného prostredia.
• Znalosti zásad a postupov účtovania a finančného výkazníctva.
• Úplné stredoškolské vzdelanie, vysokoškolské vzdelanie v obore výhodou.
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B2.
• Vysoká úroveň ovládania MS Word, MS Excel a PowerPoint.
• Vítaná skúsenosť s programom AXAPTA.
• Vynikajúce organizačné schopnosti s dôrazom na detaily a presnosť.
• Nekonfliktná a komunikatívna osobnosť so zameraním na dosahovanie výsledkov.
• Schopnosť pracovať podľa smerníc a pracovných postupov.
• Analytické myslenie a pozitívny vzťah k práci s číslami.
• Dôslednosť, systematickosť, zodpovednosť a dodržiavanie termínov.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kavarnik
E-mail: poslať životopis