Programátor - oddelenie Výrobného inžinierstva

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem rozvíjať, udržiavať a vylepšovať softwérové aplikácie? Vykonávať prieskum potrieb, tvorbu špecifikácie, vývoj SW aplikácií, vizualizácií, monitorovanie indikátorov KPI, vývoj automatických upozornení, pokyny pre používateľov, používateľské príručky, školenia pre používateľov? Ak áno, pozícia u nášho klienta Vás určite zaujme.

Ďalšími zodpovednosťami budú:
• vývoj SW aplikácií
• rešpektovať smery a priority na úrovni závodu
• šíriť poznatky o aplikáciách medzi zainteresovanými tímami
• podporovať referenčné porovnávanie
• plánovať a organizovať školenia v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov
• udržiavať SW aplikácie v efektívnom stave
• byť "Team Builder" medzi všetkými oddeleniami

• rôzne firemné akcie (Športové aktivit, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
• Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka
• program rozvoja zamestnancov: kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové, WCM – world class manufacturing)
• bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
• extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• trainee program pre študentov
• referral program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• plynulá angličtina
• Visual Basic, C#, SQL, Excel, SAP
• skúsenosti v rámci automobilového priemyslu - min. 2-ročné skúsenosti
• programovacie zručnosti: 5 a viac rokov praxe
• pochopenie výrobného procesu
• riadenie výrobných projektov
• analýza hodnôt (doba cyklu, výrobné straty, analýza)
• Nástroje neustáleho zlepšovania

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Görcsösová
E-mail: poslať životopis