Viazač bremien v Belgicku - posledné voľné miesta! Doprava aj ubytovanie zabezpečené!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 4 500 EUR/mesiac+13-ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Viazačov bremien do Belgicka - staňte sa súčasťou realizovania zaujímavých projektov v oblasti zdvíhacej techniky!

Jedná sa o stabilnú a dlhodobú spoluprácu, zabezpečené ubytovanie aj doprava. Toto by bola Vaša náplň práce:

- viazačské práce (príprava, viazanie, pripútavanie bremien pri výrobe s použitím zdvíhacích zariadení)
- meranie s použitím meracích zariadení
- vŕtanie, rezanie, obrusovanie a iné aktivity potrebné pre opravu strojov, inštaláciu
- zámočnícke práce
- práca na zaujímavých projektoch v rámci EU (Belgicko)

- svetová nadnárodná spoločnosť
- ubytovanie plne hradené spoločnosťou v samostatných izbách
- komplexné zaučenie do unikátnych technológií
- možnosť kariérneho posunu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Svetová nadnárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedieť sa dorozumieť v angličtine (znalosť na úrovni aspoň A2)
- ochota pracovať v zahraničí (Belgicko) - 3 týždne v zahraničí a 1 týždeň voľno alebo 6 týždňov v Belgicku, 2 týždne voľno
- znalosti/skúsenosti v oblasti strojárstva, zámočníckych prác, viazača alebo celkovo technická orientácia sú výhodou, nie však podmienkou
- ochota a chuť pracovať
- prispôsobivosť, práca v tíme

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov