IT tester - automatizované testovanie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacštartujeme na

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - najinovatívnejšiu banku na Slovensku hľadáme šikovného IT testera!

Ako tester u nás budeš:
• testovať nové aplikácie v systémoch (finančný sektor)
• vytvárať testovacie prípady podľa biznis a technickej špecifikácie - v spolupráci s biznis a IT špecialistami
• analyzovať výsledky spustených testov a reportovať chyby - JIRA
• využívať pri testovaní automatizované nástroje
• vytvárať postupy a pripravovať dáta pre automatizované testovanie
• podieľať sa na riešení špecifických problémov - byť aktívny

• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch banky, balík služieb personal, úvery, zmenárenské služby
• Motivačné ohodnotenie
• Dni Zdravia
• Bezplatná psychologická podpora 24/7
• Príspevok na DDS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Najinovatívnejšia banka na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo od Teba potrebujeme:
• všeobecný prehľad v IT oblasti
• záujem o finančný sektor a bankové služby - máš dobrý prehľad
• samostatnosť a zodpovednosť pri práci, ktorú robíš systematicky a dôsledne
• si iniciatívny a chceš ešte v tejto oblasti rásť
• vieš myslieť v súvislostiach a efektívne vyhodnocovať informácie si prirodzene zvedavý
• prax s manuálnym a automatizovaným testovaním
• skúsenosti s nástrojmi na automatizované testovanie
• znalosť SQL aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Výhodou je:
• certifikácia ISTQB Certified Tester Foundation
• skúsenosť s testovaním bankových systémov
• znalosť nástrojov na zaznamenávanie testov a reportovanie chýb, ideálne JIRA

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov