Elektrotechnik! 1600! 500e nástupný bonus!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Immediately
1 200 - 1 600 EUR/mesiac+ mzda bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta + 13.plat a ročný bonus + 500€ nástupný bonus + plne platené nadčasy + notebook + DDS + 2 dni voľna navyše + 80% hradené stravné + obnova a zvyšovanie paragrafov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrotechnika do poprednej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou strojov na rôzne druhy triedenia.

Náplň práce zahŕňa:
-vykonávanie mechanickej montáže strojov
-montáž podskupín strojov
-preberanie materiálu zo skladu a jeho následná kontrola kvality
-zaškoľovanie a napomáhanie zvyšovaniu odbornosti kolegov
-podľa znalostí a skúseností možné vykonávanie príležitostného servisu strojov u zákazníka (s celosvetovou pôsobnosťou)

Zamestnanecké benefity:
-miesto v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s priateľskou atmosférou
-práca v JEDNOZMENNEJ PREVÁDZKE
-motivujúce platové ohodnotenie
-NÁBOROVÝ BONUS 500e
-13-ty plat
-príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
-prémie za odporúčaného kandidáta 1500e
-príplatky za nadčasy nad rámec zákona
-2 dni pracovného voľna nad rámec zákona
-stravné lístky 6,4e
-bezplatné školenia
-finančný príspevok na jazykový kurz
-firemné akcie
-ZAMESTNANECKÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA PK-FIRMA, FIRMA-PK)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca:
- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami je vítaná
- § 21 výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov