Operátor výroby na 12tky, až 1000€ netto !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Immediately
4,32 - 8,5 EUR/hod.+ dochádzkový, výrobný, dovolenkový a vianočný bonus + vernostné bonusy PRIEMERNÁ MZDA s bonusmi a príplatkami je 1000€ NETTO !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- obsluha odieracích alebo brúsnych strojov
​- kontrola a dodržiavanie parametrov procesu
​- priebežné meranie kvalitatívnych parametrov na špecifických meradlách
​- kontrola stroja pred a po výrobe produktu
​- práca so žeriavom (kompletné školenie zaobstarané a plne hradené spoločnosťou)

​- 12-hodinové zmeny (= 1xdenná, 1xnočná + 2 dni voľno)​

​- práca priamo do KMEŇA spoločnosti (na TPP a dlohodobo)
​- zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
​- zaujímavý sociálny a motivačný program (vernostné bonusy)
​- zabezpečené teplé obedy a večere
​- príspevky na DDS
​- čistenie pracovných odevov
​- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo výhodou ( nie nutnosť)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​- zodpovednosť
​- chuť do práce​

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Fabšíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4810391  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,32 EUR/hod.