Procesný technik do výroby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
6,5 EUR/hod.Výsledná výška mzdy závidí od nadobudnutých skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme pozíciu Procesného technika do výroby , ktorého náplňou práce bude:

- Poskytovať podporu výrobnej linke a tímu operátorov
- Eliminovať prestoje na linke a spolupodieľa sa analýze dát prestojov
- Vykonávať údržbu zariadení tak, aby pracovali správne a efektívne podľa nastaveného plánu.
- Dohliadať na správne vykonávanie údržby zariadení v linke
- Odstraňovať poruchy a podpora tímu na linke
- Vykonávanie údržby podľa plánu
- Zastrešiť výmenu častí zariadení a strojov v linke
- Mať celkový prehľad, monitorovanie a zlepšovanie aktivít v oblasti údržby

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, ... a iné

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu v 4zmennej prevádzke.

Ak vás ponuka zaujala pošlite nám váš životopis v slovenskom jazyku.
Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika , technika

- Znalosť osadzovacích automatov pre DPS a pridružených SMT technológií
- Riešenie problémov so zariadeniami
- Schopnosť analyzovať a riešiť vzniknuté problémy
- Čítanie technickej dokumentácie
- Skúsenosti s údržbou zariadení
- Technické a logické zručnosti
- vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. § 22-

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Biróová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809656  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.