Špecialista pre konštrukciu návrhov káblových zväzkov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov obsadzujeme pozíciu, na ktorej hlavnými zodpovednosťami budú:
• zosúladiť požiadavky zainteresovaných strán na káblový zväzok komponentov (WH)
• odvodiť a definovať požiadavky na komponenty na základe vstupných údajov od zákazníka a systému (napr. elektrické parametre, trieda IP, chemická kompatibilita, štandardy a normy (AEC-Q), EMC a tienenie)
• vypracovať koncepcie WH s ohľadom na požiadavky a vlastnosti EMC
• definovať a vybrať komponenty káblových zväzkov (napr. konektory, káble)
• 3-D CAD návrh WH a integrácia do modelu CAD systému
• príprava 2-D výkresov a kusovníkov
• výber a komunikácia s dodávateľmi
• nastavenie plánu kvalifikácie a testovania a zosúladenie s dodávateľom a systémom V&V

• 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
• príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
• príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
• bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
• každoročná valorizácia miezd
• jazykové kurzy hradené podnikom
• odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
• ocenenie najlepších zamestnancov
• 37,5 hod. pracovný týždeň
• pružná pracovná doba s možnosťou využitia home-office podľa firemných štandardov
• možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
• firemná doprava z vybratých lokalít
• príspevok na dopravu podľa interných predpisov
• komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
• pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• masážne pracovisko
• atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
• firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti strojárstva alebo elektrotechniky so špecializáciou na projektovanie E/E alebo technik s podobnými skúsenosťami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• ukončené VŠ vzdelanie v oblasti strojárstva alebo elektrotechniky so špecializáciou na projektovanie E/E alebo technik s podobnými skúsenosťami
• skúsenosti s elektrickým dimenzovaním konektorov a káblov
• skúsenosti s modelovaním v 3D-CAD Creo alebo EPLAN Harness
• skúsenosti s prácou s dodávateľmi
• skúsenosti s funkčným a environmentálnym testovaním
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - úroveň B2

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Görcsösová
E-mail: poslať životopis