Manažér účtovného oddelenia

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme manažéra účtovného oddelenia
Riadenie a koordinácia procesov v rámci oddelenia dlhodobého majetku FSSC
Vedenie tímu, motivovanie a koordinovanie činností na oddelení
Podpora ďalšieho vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Kontakt pre interné a externé prostredie (špecializované oddelenia, audítori a interné audity)
Sledovanie termínov mesačných, ročných uzávierok a projektov
Podpora a testovanie nových projektov a koordinácia testov nových projektov a zmien procesov
Spolupráca s manažmentom na vývoji harmonogramov, postupov a systémov umožňujúcich vykazovanie finančných údajov a finančných výkazov

Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
Moderné pracovné prostredie v centre Žiliny vo vysokom štandarde
Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
Aktívne využívanie cudzieho jazyka
Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
Rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom
Sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
Príspevok na dopravu
37,5 hod. pracovný čas
Zaujímavý sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Aktívna znalosť anglického jazyka
Aspoň základná znalosť nemeckého jazyka
Pokročilé účtovnícke zručnosti v oblasti dlhodobého majetku
Znalosť IFRS štandardov
Prax v oblasti účtovníctva min. 2 roky
Skúsenosti s vedením tímu
Organizačné a riadiace schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Dudáš
E-mail: poslať životopis