Lovec Príležitostí: Akvizičný Ninja

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
According to agreement
Od 2 000 EUR/mesiacPlat sa skladá z fixnej časti od 1 400 eur + zaujímavé motivačné provízie za predané karty (provízie sú bez obmedzenia vrchnej hranice, vyplácajú sa mesačne) + bonus 4 500 eur ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Lovca obchodných príležitostí! Si pripravený na dobrodružstvo v zákulisí biznisu? Staň sa architektom obchodných príležitostí a prenikaj do srdca rôznych spoločností od malých rodinných podnikov až po impozantné korporácie. Tvojou misiou je neustále hľadať nových partnerov, ktorým pomôžeš uviesť do života zdravé firemné benefity a vytvárať silné pracovné vzťahy.

S tvojou energiou a vášňou pre komunikáciu si tvoríš ponuky ako umelec maľuje obrazy, či cenové kalkulácie ako dirigent vedie orchester. Tvoje prezentácie sú zážitkom, tvoje zmluvy sú zovretím ruky a tvoje informačné kampane sú zjavom na obzore biznisu.

Nebaví ťa sedieť na mieste? Zdvihni kotvy a vyraz na cestu! V túlavých topánkach spoločnosti precestuj Slovensko a stretni sa tvárou v tvár so svojimi klientmi, pretože pre teba nie je nič vzácnejšie ako osobný kontakt.

Tvojou silou je spolupráca. Nech sú tvoji kolegovia tvoji spoločníci na ceste, rozširujúci svoje obchodné kruhy a spájajúci sily na dosiahnutie spoločného úspechu. Zdvihnime kotvy, vypravme sa spoločne do teritória obchodných príležitostí!"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Chuť učiť sa - predaj služieb v B2B oblasti.
• Nadšenie pre šport.
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie(budeš sa stretávať so zástupcami malých aj veľkých spoločností).
• Energický prístup (drive) a vytrvalosť.
•Ťah na bránku.
• Schopnosť zorganizovať si svoj čas.
• Má rád kontakt s ľuďmi a nevadí mu cestovanie.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Luhový
E-mail: poslať životopis