Sales Specialist / Sales Manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ 13ty plat a ďalšie benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného overeného klienta z oblasti strojárskeho priemyslu obsadzujeme novovzniknutú pozíciu  SALES SPECIALIST.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Potenciálna zodpovednosť pre menších zákazníkov

- Riadenie a koordinácia projektov pre nové implementácie

- vykonávanie obchodných činností a získavanie nových klientov

- Podpora a spolupráca so zákazníckym servisom

- Príprava ponúk našich produktov ( reakcie na otázky a objednávky )

- Požiadavky na vedúceho výroby na prípravu vzorov pre začatie výroby

- Spolupráca s finančným oddelením pri potvrdzovaní výrobných nákladov

- Vytváranie prehľadov o predaji (hodnota, množstvo)

- Archivácia dokumentov - napríklad zmlúv, požiadaviek zákazníkov, dopytov

- Organizovanie obchodných stretnutí a návštev zákazníkov

- Správa určených klientov

* práca priamo do kmeňa spoločnosti
* polročné odmeny, výročný a narodeninový bonus
* príspevok na dopravu

*notebook a telefón , poolový automobil
* ročný dochádzkový bonus​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

-príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav

-komunikatívny Anglický jazyk ( najmenej B2 úroveň)

-Skúsenosti z automotive alebo strojárskeho segmentu / podmienkou /

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Fabšíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4805990  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac