Zmenový vedúci

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Immediately
1 980 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda 1700 € + mesačný bonus 212€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie výrobného procesu na svojej zmene s dôrazom na efektivitu a kvalitu
výroby,
• vedenie, riadenie a organizovanie práce výrobných pracovníkov v rámci zmeny - 20 - 25 ľudí,
• zodpovednosť za riadenie a včasné plnenie úloh podľa plánu výroby,
• navrhuje a implementuje zlepšenia zamerané na produktivitu a kvalitu,
• zabezpečenie adaptácie nových výrobných pracovníkov,
• vykonávanie administratívnych činností súvisiacich s pozíciou - dochádzka, PN,..,
• práca na 3 zmeny

• zmluva na dobu neurčitú (nástup priamo do kmeňa spoločnosti )
• mesačný, ročný a vernostný bonus

• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 5,50 Eur
• darčekové poukážky

• príspevok pri narodení dieťaťa, pri výročiach
• vitamínové, mikulášske a vianočné balíčky
• firemné akcie (ako sú športové dni, výlety, či vianočný večierok)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti s vedením tímu, vodcovské schopnosti
• vysoká miera zodpovednosti, samostatnosti,
• dobré organizačné schopnosti
• vedieť pracovať s technickými výkresmi a aspoň 3 roky praxe

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov