Zámočník alebo Elektromechanik na TPP

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 300 EUR/mesiac+ 13 plat vo výške 110% ( konečná výška mzdy závisí od Vašich skúseností !!!)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo do kmeňa pre nášho overeného klienta z oblasti výroby.
NÁPLŇ PRÁCE:
- údržba výrobných strojov /vstrekolisov vo výrobe /
- vykonávanie preventívnej údržby + ADHOC opravy
- evidencia a spracovávanie porúch v systéme SAP
- kooperácia pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu
- navrhovanie riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu

- práca je na 3 zmeny

- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 €
- príspevok na dopravu z/do zamestnania
- darčekové poukážky, firemné akcie, jedálne kupóny v hodnote 5,85 €
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- čisté, moderné pracovné prostredie
- možnosť odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, mechanik

- aspoň 1 rok praxe vo výrobnej spoločnosti ( napr. automobilový či elektrotechnický priemysel)
- §21 vyhlášky - výhodou
- znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky a mechaniky
- znalosť technickej dokumentácie
- samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Fabšíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4795966  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac