Operátor výroby s príspevkom na dopravu - ženy, muži aj absolventi bez praxe

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Immediately
1 030 - 1 090 EUR/mesiacpriemerný plat je 1030€ - 1090€ brutto/mesiac + bonusy a príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepracoval si ešte vo výrobe? Nevadí. Hľadáme aj absolventov bez praxe.
Čo bude tvojou úlohou:
- Obsluha strojov a zariadení na výrobu kovových rámov, obsluha robotov
- manuálne nakladanie a vykladanie kovových komponentov
- manipulácia s dielcami a komponentami
- ďalšie pridelené úlohy
- práca na 3 zmeny/8 hod. zmeny/ Pon- Pia
- kompletné zaškolenie na pozíciu

Základná mzda je od 5,48€ /hod. + Príplatky a BONUSY
BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy
Dlhodobá a stabilná práca na HPP
Príspevok na dopravu do zamestnania
Stravné lístky v hodnote 5,85€
Príjemný kolektív
Kompletné zaškolenie zamestnancov
Možnosť kariérneho postupu
Voľné víkendy
Zabezpečená pracovná obuv a odev
Starostlivosť koordinátora
Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci
Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca vhodná pre absolventov
- chuť pracovať
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Kožová
E-mail: poslať životopis