Operátor výroby Bratislava -mzda od 1400 eur btt plus 1000 eur náborový bonus

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 000 - 1 500 EUR/mesiacPlus variabilná zložka od 250 eur vyššie, plus stravné lístky, plus 30 eur, plus 120 eur, navýšenie základu mzdy a var. zložky po skúšobnej dobe. DDS príspevok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* každodenná obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába betónovú exteriérovú dlažbu a prefabrikáty
* zodpovedať za plynulý chod výrobných zariadení na suchej strane výrobnej linky, vykonávanie aktívnej výstupnej kontroly výrobkov
* pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení
* pravidelná starostlivosť o čistotu pracoviska
* v prípade potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
* v prípade potreby práca na VZV po zaškolení
* aktívna účasť na opravách a údržbe stroja v čase pravidelnej zimnej údržby
* práca v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor- betonár

Počet rokov praxe

2

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov