Klientský pracovník v banke! od 1200 + odmeny!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 210 EUR/mesiac(fixná zložka 1210 + víkendové príplatky 200 – 300€ + mesačné odmeny priemerne 300€ + 6€/deň príspevok na stravovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti bankovníctva hľadáme šikovného poradcu na pobočku. Ak Vás baví práca s ľuďmi a máte výborné komunikačné zručnosti, zároveň ste radi odmenení aj za svoj výkon, táto práca je pre Vás. Možnosť pracovať na 60% -100% úväzok.

Čo bude Vašou náplňou práce:
- Denná osobná, telefonická a mailová komunikácia s klientmi banky.
- Aktívne počúvanie klientov a identifikovanie ich potrieb.
- Poradenstvo a predaj bankových produktov.
- Práca v internom bankovom systéme.

Čo Vám ponúkame:
• odmeny priemerne vo výške od 100 € do 500 € mesačne brutto (závisí od plnenia predajného plánu), víkendové príplatky od 200€ - 300€/mesačne brutto (platí pre pobočky v nákupných centrách)
• bankové produkty za zvýhodnených podmienok (kúpa auta, nehnuteľnosti alebo šetrenie na dôchodok budú oveľa jednoduchšie
• kariérny rast – už po 1 roku z Vás môže byť poradca senior
• 5 dní voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov ktorí sú :
- komunikatívni,
- ambiciózni,
- pracovití,
- empatickí.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov