Senior manažér pre nákup

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš dlhodobo etablovaný klient hľadá skúseného obchodníka - nákupcu.

Pracovná náplň:

- Zodpovednosť za globálny strategický nákup nepriamych materiálov a služieb
- Zavádzanie a riadenie nákupu v súlade s vedením podniku a v súlade s ročným plánom prevádzky a strategickým plánom
- Obohatenie nákupných cieľov
- Podpora dodávateľov v zdokonaľovaní ich ponúk v oblasti produktov, ceny, kvality, inovácií a udržateľnosti
- Vytváranie strategického vzťahu so dodávateľmi
- Zosúladenie s miestnymi a regionálnymi tímami nákupu - implementácia globálnej stratégie
- Nezávislé vedenie projektov a riadenie projektov globálnych aj miestnych nákupných projektov
- Vykonávanie hodnotenia rizík

- 13. mzda
- výkonnostný bonus do výšky 110 %
- refferal bonus od 500 do 100 € brutto
- príspevok na stravné lístky aj počas voľných dní
- bonusový systém Cafeteria
- firemný obchod
- firemná škôlka
- životné poistenie
- relokačný bonus
- 5 dní sick days za rok
- home office s pravidlom príchodu do kancelárie 5 krát za mesiac
- príspevky pri špeciálnych životných udalostiach - svadba, narodenie dieťaťa a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- Podnikový manažment, dodávateľská sieť , nákup

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Vyjednávanie - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti nákupu služieb pre GLOBÁLNU spoločnosť
- Globálny a strategický nákup
- dosiahnutý bakalársky titul v oblasti podnikového manažmentu, dodávateľského reťazca, nákupu
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- Angličtina na úrovni C1
- Pozitívny, proaktívny, praktický postoj

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov