Jednoduchá práca vo výrobe na 2 alebo 3 zmeny. Bonus 200€! OPERÁTOR/-KA VÝROBY!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Námestovo
5,8 - 6,3 EUR/hod.+ 0,50€/hod. variabilná zložka, príplatky za zmennosť, 13 a 14-ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať k nám ! Neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Čo bude Tvojou prácou?
- práca vo výrobe,
- balenie a kontrola kusov,
- rozdeľovanie nepodarkov,
- práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve,
- na danú pozíciu ťa zaškolíme.

- Práca na :
* 2 zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena, víkendy voľné)
alebo
* 3 zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena, týždeň nočná zmena, víkendy voľné)
alebo
* 4 zmeny
Zmennosť si vyberáš práve TY!

INFORMÁCIE O PRÁCI:
- práca je v Námestove,
- práca je vhodná pre mužov aj pre ženy !
- práca je vhodná aj pre absolventov aj pre ľudí bez skúseností.

Zaujala ťa pracovná ponuka? Reaguj na pracovnú ponuku a viac informácii si povieme na pracovnom pohovore.

! ! ! Súčasťou pracovného pohovoru sa pôjdeme pozrieť do výroby ! ! !

Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- nástupná bonus 200 €
- Základná mzda 5,80€/hod.
+ príplatky za poobedné aj nočné zmeny
+ variabilná zložka mzdy 0,50€/hod.
- 13-ty a 14-ty plat,

- istota stabilného príjmu,
- výplata vždy načas,
- zabezpečené stravovanie,
- vstupná lekárska prehliadka zadarmo,
- komplexné zaučenie a komplexná starostlivosť koordinátorom,
- možnosť prechodu do kmeňa,
- ide o stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4793824  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.