Špecialista obstarávania - Logistika

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj
Od 2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa môže líšiť na základe vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme posilu do tímu strategických nákupcov. Náplň práce:

- vyjednávanie zmluvných podmienok, uzatváranie zmlúv s dodávateľmi logistických služieb a s colnicami
- obstarávanie logistických služieb námornej a leteckej dopravy pre EMEA región
- spolupráca s oddelením supply chain
- riadenie tendrových konaní
- zohľadňovanie rizík pri nových obchodných príležitostiach

- 13. mzda
- výkonnostný bonus do výšky 110 %
- refferal bonus od 500 do 100 € brutto
- príspevok na stravné lístky aj počas voľných dní
- bonusový systém Cafeteria
- firemný obchod
- firemná škôlka
- životné poistenie
- relokačný bonus
- 5 dní sick days za rok
- home office s pravidlom príchodu do kancelárie 5 krát za mesiac
- príspevky pri špeciálnych životných udalostiach - svadba, narodenie dieťaťa a pod.

Vážení kandidáti, vopred ďakujeme za prejavený záujem. Do výberového procesu budú zaradení len tí, ktorí spĺňajú uvedené kritériá

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vyjednávanie - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- aspoň 3 ročné skúsenosti z oblasti strategického obstarávania: logistických služieb, alebo nepriameho materiálu alebo služieb, či priameho materiálu a to pre niekoľko krajín naraz (napríklad EMEA región)
- dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie v oblasti podnikového manažmentu alebo dodávateľského reťazca
- veľmi silné komunikačné a negociačné schopnosti
- schopnosť práce s MS Excel je nutnosťou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov