IT Aplikačný Inžinier

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
According to agreement
2 500 EUR/mesiacod 2500 eur/mesiac - finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného IT Aplikačného Inžiniera pre jedného z našich klientov.

Náplň práce:
- vývoj aplikácií na optimalizáciu pracovných staníc
- vývoj softvéru pre oblasti služieb
- administrácia databázy
- správa programu Traceability and Control
- správa systému MES
- dohliadanie na optimálne fungovanie aplikácií vo výrobných linkách
- komunikácia a účasť na uvádzaní nových produktov

- 13-ty plat
- Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- Príspevok na cestovné
- Zvýhodnené stravovanie
- Pružná pracovná doba
- Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automobilová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- viacročné skúsenosti na podobných pozíciách
- znalosť: Traceability a Control Processes, WEB platformy, MS Office, Visual Basic Advanced Studio, SQL Server, PLC/Allen Bradley, MES platformy (iTac ..)
- skúsenosti s network a database manažmentom
- ochota riešiť problémy
- tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov